Sözcü Vefat İlanı

Sözcü Vefat İlanı.. Türkiye’nin bayi satışı en yüksek gazetesi olan Sözcü Gazetesi’nde sosyal ilanlarınızı (Vefat, Başsağlığı) artık sitemiz aracılığıyla hızlı ve kolayca verebilirsiniz. Sözcü Vefat İlanı, gazetelerde yayınlanan çerçeveli vefat, başsağlığı, anma, teşekkür, mevlit, vb ilanlardır.

Vefat eden sevdiklerimizin vefat ettiklerine dair ilanlarını Sözcü gazetesinde yayınlatmak isterseniz lütfen bizimle irtibata geçiniz. Sözcü gazetesi’nin yüksek tirajı ve okuyucu kitlesinden dolayı vereceğiniz her türlü gazete ilanlarınızda istediğiniz etkileri en kısa zamanda ulaşabilirsiniz. Sözcü gazetesine sorunsuz şekilde vereceğiniz ilanları bulunduğunuz web sitesi üzerinden ilan formunu doldurarak veya ilanlarınızı iletişim numaralarımızı tuşladıktan sonra müşteri temsilcilerimize ulaşarak verebilirsiniz.

Sözcü Gazetesi Vefat ve Başsağlığı ilanlarınızın gelirinin yüzde on beşini sizin seçeceğiniz bir vakıf veya dernekle paylaşıyoruz. Sizlerin katkılarıyla belki bir çocuk okuyacak, belki de bir hasta iyileşecek.

Sözcü Gazetesi Sosyal İlanları

Sözcü Vefat İlanı
Sözcü Başsağlığı İlanı
Sözcü Teşekkür İlanı
Sözcü Anma İlanı
Sözcü Mevlid İlanı
Sözcü Taziye İlanı

Yorum yapın

Call Now Button