Sözcü Başsağlığı İlanı

Sözcü Başsağlığı İlanı.. Başsağlığı ilanları, sosyal ilan kategorisinde yer alan ilanlardır. Vefat eden bir kişinin ailesi, arkadaşları, eş ve dostları tarafından taziye vermek amacıyla yayınlanır. Sözcü Gazetesinde yayımlanmasını istediğiniz vefat, başsağlığı, anma ve teşekkür ilanlarınız için vereceğiniz metninizin içeriğine göre siyah beyaz, renkli, resimli, resimsiz olmak üzere tasarımınızı en uygun şekilde boyutlanıdırılarak grafikerlerimiz tarafından hazırlanmaktadır.

Hazırlamış olduğumuz görseli WhatsApp yada mail üzerinden size göndererek onayınızı aldıktan hemen sonra gazetemize servis edilmektedir. Sözcü Gazetesi Başsağlığı ilanları sayfalarında istemiş olduğunuz gün yayına alınacaktır.

Sözcü gazetesine vermek istediğiniz Başsağlığı ilan bedelini Ajansımızın banka anlaşmalı pos cihazından mail order sistemi ile bulunduğunuz yerden kredi kartı ödemesi ile, banka üzerinden havale, eft seçeneği ile ve İzmir içerisinde ise adresinizden tahsilat ödeme yöntemleriyle kolayca yapabilirsiniz. 

Sözcü Gazetesi Sosyal İlanları

Sözcü Vefat İlanı
Sözcü Başsağlığı İlanı
Sözcü Teşekkür İlanı
Sözcü Anma İlanı
Sözcü Mevlid İlanı
Sözcü Taziye İlanı

Yorum yapın

Call Now Button