Bayburt Sözcü Vefat İlanı

Bayburt Sözcü vefat ilanı. Acınız paylaştıkça hafifliyor ” sloganı ile vefat ilan sektörüne hızlı bir giriş yapan sözcü gazetesine, ister tüm Türkiye ister bölge bölge olarak da vefat ilan verebilirsiniz. Vefat ilanlarınız 3 sütun, 4 sütun, çeyrek sayfa, yarım sayfa, tam sayfa olarak hazırlanmaktadır.

Sözcü gazetesi Türkiye’nin bayi satışı en yüksek olan ulusal gazetesidir. Bu özelliğinden dolayı sözcü gazetesine vereceğiniz sözcü vefat ilanı, sözcü anma ilanı, sözcü vefat, sözcü başsağlığı ilanı ve sözcü teşekkür ilanı çok geniş kitlelere ulaşmaktadır.

Sosyal sorumluk projelerine çok büyük önem veren sözcü gazetesi, vefat ilanı vermeniz durumunda, sizin belirleyeceğiniz herhangi bir yardım vakfına sizin adınıza bağışta bulunmaktadır. Vermiş olduğunuz vefat ilan tutarının % 15’ini sizin adınıza bağış yapmaktadır.

Sizlerde Bayburt sözcü vefat ilan ve sözcü vefat ilanları vermek isterseniz bizlere 0(312)271 31 11, 0(212) 631 27 17 ve 0(552) 271 31 11 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın

Call Now Button